Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pożyczka Tani Kredyt jest szybka, bezpieczna i łatwa! Maksymalna kwota pożyczki dla stałych klientów to aż 7000 złotych, szybki transfer gotówki na Twoje konto, pierwsza pożyczka do 3100 złotych bez prowizji!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 50 zł zwrotu za zakup w Tani Kredyt

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie nowy Klient - czyli osoba, która pierwszy raz składa wniosek o pożyczkę - zostanie przekierowany do serwisu http://www.tanikredyt.pl/ i w ciągu 30 dni od daty przekierowania dokona rejestracji oraz zostanie mu udzielona pożyczka.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Tani Kredyt, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.