Tekstylia Land

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Tekstylia Land

Przejdź do Tekstylia Land

Jeżeli chcesz sprzedawać tekstylia wyróżniające się na polskim rynku to dobrze trafiłeś. Tekstylia Land jest jedynym producentem na rynku, który oferuje tak INDYWIDUALNE i MODNE wzornictwo. W sklepie znajdziesz: - Firany - Zasłony - Rolety rzymskie - Lambrekiny - Obrusy - Bieżniki - Poszewki na poduszki - Narzuty na sofy/meble - Tkaniny na metry - Kupony tkanin do samodzielnego obszycia. Tylko w Tekstylia Land możesz zamówić wzór na zasłonie/rolecie rzymskiej i dopasować do niego poszewkę na poduszkę, albo narzutę na sofę w tym samym wzorze. Produkty można zamawiać w dowolnych rozmiarach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Tekstylia Land

Przejdź do Tekstylia Land

Tekstylia Land oferuje zawsze:

  • Wyjątkowe tekstylia do Twojego domu.
  • Zasłony, firany, rolety rzymskie, lambrekiny, obrusy, bieżniki, poduszki, pokrowce i wiele innych.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 65 dni

Po dokonaniu zakupu w Tekstylia Land, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród