Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Znajdziesz tutaj bogaty wybór naturalnych kosmetyków marki Tołpa. Oferowane produkty są przebadane dermatologicznie, nie testowane na zwierzętach, na bazie naturalnych składników, bez parabenów, silikonów, sztucznych barwników. Tworzymy kosmetyki, i ciągle chcemy robić to jeszcze lepiej. Lepiej, czyli mądrzej, bardziej ekologicznie, trafniej. Dlatego dziś zamiast molekuł, drobinek złota, kawioru i innych „sezonowych hitów” używamy bezpiecznych, skutecznych składników roślinnych. Inteligentna jest u nas nie cząsteczka, lecz pielęgnacja.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.07% zwrotu za zakup w Tołpa

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Tołpa oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 99zł
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka do 72 godzin

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Tołpa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.