Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Chcesz zmienić wnętrze swojego pokoju, biura czy kuchni? W ofercie Topago.eu znaleźć można indywidualne fototapety, fotoobrazy, plakaty oraz naklejki ścienne. Sklep umożliwia pełną personalizację zakupów - wybór z ponad 20 milionów wysokiej jakości motywów graficznych oraz dostosowanie dekoracji pod indywidualny wymiar.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 9.2% zwrotu za zakup w Topago.eu

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Topago.eu oferuje zawsze:

  • Fototapety, plakaty, naklejki na ściany i szafy
  • Możliwość odbioru osobistego

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Topago.eu, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.