Travelgory.pl

Uzyskaj 2.5% zwrotu za zakup w Travelgory.pl

Przejdź do Travelgory.pl

Travelgory.pl to pierwszy w Polsce multimedialny klub travelowy z ofertą dedykowaną wyłącznie dla wszytskich, którzy chcą odpocząć w górach. Serwis prezentuje najlepsze oferty z rynku turystycznego. Każda oferta posiada kilka wariantów, tak, żeby idealnie dopasować się do Twoich planów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.5% zwrotu za zakup w Travelgory.pl

Przejdź do Travelgory.pl

Travelgory.pl oferuje zawsze:

  • Bogata oferta turystyczna
  • Unikatowe oferty, których nie znajdziesz u konkurencji

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje wycieczek i hoteli ma miejsce po opłaceniu i wykorzystaniu rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną noc z zebranych punktów czy też inne bonusowe rezerwacje. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym rezerwacja została wykorzystana.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 30 dni od czasu zapłacenia i wykorzystania rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Travelgory.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże i Rozrywka i relaks