Ubezpieczenie Bezpieczny.pl od AXA

Uzyskaj 6% zwrotu za zakup w Ubezpieczenie Bezpieczny.pl od AXA

Przejdź do Ubezpieczenie Bezpieczny.pl od AXA

Ubezpieczenie dla uczniów Bezpieczny.pl od AXA dostępne w ofercie od żłobka do szkół ponadgimnazjalnych.Wypełniasz, płacisz, a polisa trafia na Twój e-mail!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 6% zwrotu za zakup w Ubezpieczenie Bezpieczny.pl od AXA

Przejdź do Ubezpieczenie Bezpieczny.pl od AXA

Ubezpieczenie Bezpieczny.pl od AXA oferuje zawsze:

  • Ubezpieczenie, które obowiązuje na całym świecie przez 24h na dobę, również w trakcie ferii i wakacji
  • Możliwość ubezpieczenia kilkoro dzieci na jednej polisie
  • Całodobowy dostęp do warunków ubezpieczenia i likwidacji szkody na portalu bezpieczny.pl lub na stronie axa.pl/zdarzenie

Ważne informacje

Cashback będzie przyznany za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Cashback jest przyznawany wyłącznie za ubezpieczenia NNW dostępne po przejściu na stronę wniosku za pośrednictwem linku do sklepu zamieszczonego na tej stronie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Ubezpieczenie Bezpieczny.pl od AXA, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia