Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Undress Code powstało w 2016 roku, z miłości do bielizny stylowej, wygodnej i kobiecej. Naszym priorytetem jest, abyś mogła czuć się pewnie w swoim ciele, niezależnie od okoliczności. Nie wiąże się to jednak z rezygnacją z doskonałego stylu - wręcz przeciwnie, nasze projekty udowadniają, że jedno może bez przeszkód iść w parze z drugim. Co więcej, mimo że nasza bielizna idealnie nadaje się do noszenia w tradycyjnej formie, została stworzona również z myślą o włączeniu jej do codziennych stylizacji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Undress Code

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Undress Code

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Undress Code, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria