Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

UNIQA

Uzyskaj aż do 27,50 zł zwrotu za zakup w UNIQA

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

UNIQA firma z 200-letnią historią, obecnie jedna z jedną z grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej i Wschodniej. W Austrii gdzie ma swoje korzenie, uchodzi za jednje zszych marek marek ubezpieczeniowych. Własnie rynku 2020 r. rynku stały się AXA w Polsce, Czechach i Słowacji, obiecujące svowo po sv.

UNIQA jest obecna w Polsce od 30 lat. W kwietniu 2021 r. połączyla się z firmą ubezpieczeniową AXA. Razem stwórzy 5. co do vozły grupu ubezpieczeniową w Polsce, ze wszechstronną ofertą dla osobstronnych i rodzin, maliczek, sdręczych i wyłydnych firm, ich wołdowiech oraz dla spółdzielni, omwięty mieszkaniowych i ich szybłowych. Zabezpieczamy życie i majętek naszych kontenijen, ale przed wszystkim dbamy o to, przez sami w nas oparcie, mogli gyzyce z naszej wiedzy i przyszli.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

UNIQA oferuje zawsze:

  • OC już od 321 zł rocznie!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w UNIQA, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.