Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

UPC Polska jako lider cyfrowych usług kablowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych ma do zaoferowania różnego rodzaju pakiety usług. Dostarcza na szeroką skalę najszybszy Internet w Polsce o prędkości do 250 Mb/s

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 80 zł zwrotu za zakup w UPC Polska

Poziomy zwrotu

Sprzedaż 80 zł
Dokupienie pakietu do usługi 16 zł

Wszystkie poziomy zwrotów

UPC Polska oferuje zawsze:

  • Internet, telewizja, telefon stacjonarny

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w UPC Polska, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w UPC Polska

UPC Polska oferuje zwrot aż do 80 zł. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Sprzedaż 80 zł
Dokupienie pakietu do usługi 16 zł