Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kim jesteśmy? Jesteśmy Wami – młodymi, aktywnymi ludźmi, którzy rozczarowani ubraniami z sieciówek, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. I tak w 2013 roku powstało Urban Patrol. Na samym początku ustaliliśmy dwa priorytety: oryginalne wzory i najwyższa jakość, bo dokładnie tego brakowało nam w dostępnych na rynku ubraniach. Trzymamy się tego do dziś. W kwestii wzornictwa nie podążamy za trendami – wyznaczamy swoje. Pozostajemy aktywni w mediach społecznościowych, dzięki czemu doskonale wpisujemy się w Wasze gusta - a to znajduje odzwierciedlenie w wysokiej sprzedaży.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Urban Patrol

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w Urban Patrol

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Urban Patrol oferuje zawsze:

  • Odzież streetwear z nadrukami fullprint.
  • Ponad 2 000 produktów w ofercie.
  • Darmowa dostawa od 250 zł.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Urban Patrol, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.