Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

VaaCo to nowoczesna Polska marka zajmująca się galanterią skórzaną, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz wyjątkowym designem. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, w naszej ofercie znajdziesz zarówno torebki damskie, jak i męskie torby, ze skór ekologicznych, lecz w głównej mierze koncentrujemy się na torbach ze skóry naturalnej.

Nasze produkty dopasują się do Ciebie na każdą okazję, są idealnym rozwiązaniem na co dzień, a w biznesie przyniosą Ci prestiż i uznanie, są również wspaniałym dopełnieniem każdej kreacji okolicznościowej.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

VaaCo

Uzyskaj 4.9% zwrotu za zakup w VaaCo

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

VaaCo oferuje zawsze:

  • Sklep z galanterią skórzaną
  • 14 dniowy zwrot towaru

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w VaaCo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.