vCita

Uzyskaj 7.5% zwrotu za zakup w vCita

Przejdź do vCita

VCita

vCita to internetowa platforma, która pomaga właścicielom małych firm prowadzić biznes. Korzystanie z platformy umożliwia klientom między innymi nawiązanie kontaktu z przedsiębiorcą, czy zapłacenie faktury online. Aby korzystać z usługi platformy należy opłacić abonament. Decydując się na aktywację platformy przy użyciu strony Refunder.pl możemy liczyć na częściowy zwrot kosztów.

Sprawdź, jak łatwo można zarządzać firmą on-line

VCita to nowoczesna platforma, która pozwala komunikować się Twoim klientom w każdym miejscu i czasie oraz z każdego urządzenia. Dzięki systemowi CMR możemy automatycznie udzielać odpowiedzi na pytania klientów, sprawdzać dostępność terminów w kalendarzu, czy sprawnie zarządzać pracą w naszej firmie. Wykorzystując kalendarz dostępny na platformie klienci mogą umówić się z nami w dogodnym dla nich czasie, ale również w każdym momencie zmienić termin spotkania. Dzięki funkcji Płatności i Fakturowanie możemy wysyłać naszym klientom faktury i przypomnienia o nadchodzących płatnościach. Adresatami oferty prezentowanej przez platformę są nie tylko klienci indywidualni, ale także klienci biznesowi. W zależności od naszych potrzeb zostanie nam zaoferowany różny poziom partnerstwa.

Platforma umożliwiająca kontakt z klientami

Platforma vCita umożliwia użytkownikom m.in. umawianie wizyt online. Synchronizacja z innymi kalendarzami (Google, iCal, itd.) pozwala zminimalizować liczbę przypadków niezjawiania się na wizyty. Wszystkie terminy zawsze pod kontrolą. Ponadto, w ofercie znajdują się również płatności internetowe, których można dokonywać za pomocą karty, przelewu lub przy użyciu takich serwisów, jak PayPal i SkyCash. VCita jest dostępna w trzech opcjach: Free, Essentials oraz Business. Możesz wybrać poziom, w zależności od potrzeb Twojej firmy i usług, których potrzebujesz, aby skutecznie i łatwo porozumiewać się z klientami. Wszystko na jednej platformie i bez konieczności lawirowania pomiędzy wieloma narzędziami. Oszczędność czasu, zarówno Twojego, jak i Twoich klientów.

VCita - łatwa komunikacja

Platforma oferuje również bezproblemowe udostępnianie dokumentów klientom. Niezależnie od tego, czy jest to dokument tekstowy, pdf czy też zestawienie w Excelu. Wszystko za pomocą kilku kliknięć, w spersonalizowanym profilu, bezpiecznie i szybko. Wysyłanie oddzielnych wiadomości z innych narzędzi i aplikacji często jest utrudnieniem i tworzy niepotrzebny chaos w komunikacji. Dzięki vCita cała komunikacja, od początku do końca, odbywa się w jednym miejscu. Żaden dokument już się nie zawieruszy. Wysyłaj zestawienia, dokumenty, pliki i faktury i śledź dialog z klientem na wszystkich jego etapach. Spersonalizowany panel użytkownika gwarantuje bezpieczeństwo i wysyłanie prywatnych plików jedynie wybranym osobom. Zarządzenie treścią wiadomości nie mogłoby być łatwiejsze.

Zwrot kosztów podczas zakupów na platformie vCita

Serwis Refunder.pl gwarantuje: w €numstores znanych i zaufanych sklepach zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży. Dziś nie musisz się martwić, że sklepowa obniżka czy przecena uniemożliwi Ci otrzymanie pieniędzy. Refunder oferuje wszystkim zwrot kosztów nawet w przypadku przecen. Niezależnie od tego, czy zapłacisz pełną cenę za produkt, czy upolujesz świetną okazję z już obniżoną ceną - Twoje pieniądze zawsze do Ciebie wrócą.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 7.5% zwrotu za zakup w vCita

Przejdź do vCita

vCita oferuje zawsze:

  • Narzędzie do CRM

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w vCita, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Usługi i Prenumeraty