Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Vivre

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Vivre

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Uwielbiamy piękne przedmioty i dlatego pomyśleliśmy, że zbudujemy markę zaczynając właśnie od tego. Vivre to firma powstała w Rumunii, w kwietniu 2012 roku, w celu stworzenia miejsca przeznaczonego dla jakości i dobrego gustu. Szukamy na całym świecie produktów, które nas inspirują i oferujemy je w przystępnych cenach. Vivre jest sklepem online, zajmującym się sprzedażą mebli, dekoracji i akcesoriów do domu i typu lifstyle. Vivre łączy kampanie sprzedażowe, które tracą ważność po kilku dniach i takie, w których produkty pozostają na stronie na stałe, dzięki czemu oferuje kupującym jak najlepsze doświadczenia zakupów online.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Vivre oferuje zawsze:

  • 30 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 300zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Vivre, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.