Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Wellness i SPA

Uzyskaj 2,5% zwrotu za zakup w Wellness i SPA

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Domowe SPA

Dostarczamy Państwu możliwość posiadania spa we własnym domu. To nie jest już tylko odległe marzenie, coś niemożliwego.

Dzisiaj przy odrobinie funduszy każdy może posiadać w domu spa. Przy całych kosztach budowy domu domowe spa nie wydaje się być ogromnym wydatkiem.

Oferujemy możliwość relaksu we własnym domu jak w profesjonalnym spa. Wystarczy nam zaufać i pozwolić doradzić sobie najlepszy produkt.

Chcemy oczarować Państwa ciało i umysł.

Oferujemy produkty wellness i spa od renomowanych firm polskich i zagranicznych.

W ofercie posiadamy gotowe rozwiązania modułowe czy akcesoria do saun i łaźni (renomowanej szwedzkiej firmy TyloHelo) oraz możliwość wykonania saun czy łaźni pod konkretny wymiar na zamówienie.

Magia dla ciała i zmysłów

Wystarczy wyobrazić sobie chwile w gorącej parnej saunie, gdzie krople potu spływają po rozgrzanych od temperatury ciałach.

W saunie, która znajduje się w Państwa domu, gdzie możemy się naprawdę zrelaksować i zapomnieć o świecie zewnętrznym.

Zapach, wysoka temperatura, niesamowite ciepło relaksujące cały organizm i umysł. Sauna, łaźnia parowa czy wanna spa - jedno z nich czy może wszystkie?

Najważniejsze to dać ponieść się magii. Dzięki temu raz na jakiś czas ta magia zagości również w Państwa życiu, w Państwa domu.

Bez wychodzenia i dojazdu. Ta magia relaksu będzie znajdowała się za ścianą.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Wellness i SPA oferuje zawsze:

  • Powyzej 1500 PLN otrzymasz uzyteczny prezent rzeczowy.
  • Rabat 6% na dzień dobry. Zaplac przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz sie na newsletter (rabat 3%).
  • Mozliwosc negocjacji Gdzies jest taniej lub otrzymales lepsza oferte? Skontaktuj sie z nami.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Wellness i SPA, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.