Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Why Not Fly

Dzięki Why Not Fly w jednym miejscu znajdziesz doskonałe połączenia lotnicze, hotele, wycieczki i ubezpieczenia, dzięki którym każda Twoja podróż będzie przyjemna i bezpieczna. Porównuj oferty i zapewnij sobie i swoim bliskim doskonałe wakacje lub optymalnie dopasowaną do własnych potrzeb podróż biznesową.

Why Not Fly - Twoje podróże w jednym miejscu

Firma Why Not Fly pozwala każdemu na znalezienie najtańszych biletów lotniczych i hoteli na całym świecie. Niezależnie od tego, czy będzie to podróż służbowa z Warszawy do Gdańska, czy wymarzone wakacje na jednej z rajskich wysp Tajlandii, możesz bez problemu wybrać najlepszą dla Ciebie opcję. Nie tylko dobierzesz optymalny transport, ale także zaoszczędzisz, wybierając jedną z wielu ofert. Marzy Ci się tani lot i chcesz zobaczyć najtańsze hotele 3 gwiazdkowe? Zaawansowana wyszukiwarka pozwoli na dobór najlepszej opcji według Twoich oczekiwań. Firma pośredniczy za Ciebie w zakupach w często skomplikowanych systemach rezerwacyjnych, dzięki czemu oszczędzisz nie tylko czas, ale także pieniądze.

Dobierz hotel według swoich potrzeb

W wyszukiwarce Why Not Fly bez wielkiego wysiłku znajdziesz dla siebie bądź swoich bliskich optymalny nocleg. Wybieraj spośród najlepszych hoteli w Polsce i na świecie. Planujesz rodzinne wakacje nad Bałtykiem? Sprawdź, jakie hotele i pensjonaty nad morzem są dostępne i zarezerwuj taki, który w pełni spełnia Twoje oczekiwania. Niespodziewany, pilny wyjazd służbowy? Zobacz, jakie hotele last minute są dla Ciebie najbardziej odpowiednie, zarówno pod względem ceny, jak również preferowanej lokalizacji. Why Not Fly pozwala na łatwe i szybkie zarezerwowanie wymarzonego noclegu w jednym z tysięcy miejsc na świecie. Nie warto tracić czasu i nerwów. Oddaj się w ręce profesjonalistów i miej pewność, że dokonałeś właściwego wyboru.

Dlaczego by nie latać - Why Not Fly

Dzięki wyszukiwarce Why Not Fly możesz znaleźć dla siebie najtańsze i najlepsze połączenia oferowane przez wiele linii lotniczych na świecie, w tym od tanich linii lotniczych! Poczuj wygodę podróżowania samolotem i kup bilety lotnicze online i podróżuj. Kiedyś ograniczony tylko dla wybranych transport lotniczy dziś stał się dostępny dla każdego na wyciągnięcie ręki bądź... kilka kliknięć myszką. Nie czuj się w żaden sposób ograniczony kilometrami, skoro dowolny punkt na kuli ziemskiej możesz zdobyć w ciągu kilku godzin. Loty samolotem są często nie tylko oszczędnością czasu, ale także, w co trudno z pozoru uwierzyć, oszczędnością pieniędzy. Zweryfikuj wymarzone lokalizacje i wybierz się na swoją podróż życia. Bo dlaczego by nie latać? Skoro to takie proste...

Podróżuj i oszczędzaj wykorzystując Cashback dzięki Refunder na Why Not Fly

Rezerwuj bilety lotnicze, hotele bądź kupuj produkty i zyskaj zwrot kosztów nawet w przypadku przecen w 797 znanych i zaufanych sklepach. Znalazłeś wspaniałą ofertę? Zyskujesz podwójnie, bo dzięki Refunder otrzymujesz zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży w sklepie bądź serwisie internetowym. Dołączenie do Refunder jest niesamowicie proste - wystarczy jedno kliknięcie, dzięki któremu jesteś w stanie oszczędzać na codziennych zakupach. Rabaty i promocje? Dla Ciebie to dodatkowa, ale niejedyna korzyść!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Why Not Fly

Uzyskaj 13.50 zł zwrotu za zakup w Why Not Fly

Why Not Fly oferuje zawsze:

  • Bogata oferta hoteli i biletów lotniczych.

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli i biletów lotniczych ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Why Not Fly, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże