Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Wola

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Wola

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Wola - Świat cudownych rajstop i skarpetek dla całej rodziny. Oferta Woli to wyroby pończosznicze dla dzieci i dorosłych: skarpetki, rajstopy. Wszystkie wykonywane są z najlepszych surowców naturalnych i syntetycznych. Produkty ze znaczkiem łabędzia posiadają certyfikaty: „Bezpieczny dla niemowląt”, „Bezpieczny dla dziecka” oraz Oeko-tex Standard 100, wiodące w świecie oznaczenie bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych – wolnych od substancji szkodliwych, świadczący o spełnieniu wysokich standardów jakości wyrobów. Cenimy ludzkie ręce, które z wiedzą i umiejętnościami fizycznie wytwarzają produkty, z których jesteśmy tak bardzo dumni. Dlatego wszystkie nasze tekstylia, tkane, dziane są produkowane są w Polsce, w Zduńskiej Woli miejscu z długą tradycją włókienniczą, wiedzą i kunsztem. Dodatkowych ich atutem jest ciekawe wzornictwo podążające za najnowszymi trendami w modzie. Skarpetki i stopki, damskie oraz męskie- wyróżniliśmy tutaj skarpety klasyczne pasujące do każdego ubioru, ale też humorystyczne - wzorowane oraz nie do pary. Oczywiście posiadamy również eleganckie skarpety damskie do wyjściowych strojów oraz męskie garniturowe, a także bezuciskowe i sportowe zapewniające wygodę podczas domowych czynności czy w trakcie wysiłku fizycznego. Dla najmłodszych oferujemy dziewczęce i chłopięce rajstopki, które będą ulubioną częścią garderoby Twojej pociechy. Sprawdzą się idealnie w chłodniejsze dni, dostarczając dużo ciepła. Rajstopy i Skarpety we wzory i nie do pary stanowią element humorystyczny w dziecięcych stylizacjach, dodając pewnego luzu, przenosząc do świata zwierząt lub wiecznie trwających wakacji. Zdecydowanie poprawią humor każdemu maluchowi, wprawiając w dobry nastrój.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Wola oferuje zawsze:

  • Świat cudownych rajstop i skarpetek dla całej rodziny zamknięty w jednym sklepie.
  • Polski producent skarpet i rajstop - Wola
  • Najwyższa jakość Polskich Skarpet Wola.
  • Gwarancję, że nasz produkt jest w stu procentach bezpieczny dla ciała człowieka, a jego skład nie zagraża zdrowiu ludzi.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Wola, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.