Yase Cosmetics

Uzyskaj 7.5% zwrotu za zakup w Yase Cosmetics

Przejdź do Yase Cosmetics

Yase Cosmetics to naturalne ekskluzywne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy. Wszystkie produkty są zdrowe i całkowicie wolne od powszechnie stosowanych syntetycznych składników. Linia Truly Natural obejmuje program zrównoważonej pielęgnacji skóry twarzy, który zapewnia wysoki poziom odżywiania, ochrony i regeneracji w ciągu całego dnia. Kosmetyki charakteryzuje bogactwo wartościowych składników naturalnych. W całej linii, obok innych składników aktywnych, występują wyjątkowe i bardzo skuteczne składniki pozyskiwane ze szlachetnych minerałów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 7.5% zwrotu za zakup w Yase Cosmetics

Przejdź do Yase Cosmetics

Yase Cosmetics oferuje zawsze:

  • Naturalne ekskluzywne kosmetyki.
  • Kosmetyki charakteryzujące bogactwem wartościowych składników naturalnych.
  • Kosmetyki bez syntetycznych składników.
  • Stworzone do przechowywania w lodówce.
  • Zawsze świeżo przygotowywane - wyjątkowa trwałość 3 miesięcy.
  • Organiczne, wegańskie i bezglutenowe receptury.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Yase Cosmetics, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie