Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Yoshi Lakiery Hybrydowe

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Yoshi Lakiery Hybrydowe

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep producenta kosmetyków do rąk bardzo wysokiej jakości. W tej chwili produkujemy lakiery hybrydowe, bazy, topy, żele budujące i płyny czyli primer kwasowy, primer bezkwasowy, dehyfrator. Posiadamy 70 kolorów lakierów, kilka różnych topów oraz 7 kolorów żeli budujących do paznokci. Produkty są bardzo wysokiej jakości, w pięknym, białym opakowaniu ( butelka, słoiczek ). Wszystkie Klientki, które zrobiły zakupy w sklepie wracają po produkty.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Yoshi Lakiery Hybrydowe oferuje zawsze:

  • Zamów do 12:00 -Wysyłka w tym samym dniu
  • Wydłużony czas zwrotu- Masz na to aż 30 dni!
  • Darmowa dostawa- Przy zamówieniu powyżej 99 zł.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 45 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Yoshi Lakiery Hybrydowe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.