Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zalando Lounge to klub zakupowy Zalando, jeden z największych sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą m.in. odzieży i obuwia od ponad 2500 marek. Czym jest klub zakupowy? Każda z promocji w Zalando Lounge trwa tylko przez kilka dni i obejmuje ograniczoną ilość dostępnych sztuk. Oferowany jest szeroki zakres marek - od znanych, przez mniejsze, aż do nieznanych. Po zakończeniu każdej promocji Twoje produkty są zamawiane bezpośrednio od dostawcy, co pozwala na oszczędności przy magazynowaniu. Dzięki temu płacisz mniej!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zalando Lounge

Uzyskaj aż do 6% zwrotu za zakup w Zalando Lounge

Zwrot nie zostanie naliczony jeśli dokonasz zakupów w aplikacji sklepu Zalando Lounge.

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Nowy klient 6%
Powracający klient 3%
Założenie konta 3 zł

Wszystkie poziomy zwrotów

Zalando Lounge oferuje zawsze:

  • Klub zakupowy Zalando.
  • Największe marki modowe w cenach obniżonych nawet o 80%.
  • Nowe promocje o godzinie 7 rano w dni powszednie i o 8 rano w weekendy.
  • Darmowe zwroty.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Zalando Lounge, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Zalando Lounge

Zalando Lounge oferuje zwrot aż do 6%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Nowy klient 6%
Powracający klient 3%
Założenie konta 3 zł

Więcej sklepów z kategorii Dzieci i Ubrania i Akcesoria