Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Najpopularniejsze marki zegarków i biżuterii, dostępne od ręki lub na zamówienie. Lider wśród sklepów internetowych z zegarkami i biżuterią w Polsce. Reseller takich marek jak Ball, Davosa, Aerowatch, Seiko, Orient, Suunto, Garmin, G-SHOCK, Timex czy Fossil. Nagrodzony w plebiscycie Ceneo “Zaufane Opinie 2018” w kategorii Moda i dodatki. Ponad 13 tysięcy zegarków, akcesoriów i biżuterii w ofercie. Największa ilość modeli dostępnych z wysyłką w 24 godziny. Posiadamy zegarki pochodzące jedynie z oficjalnej dystrybucji w Polsce, z kompletem dokumentów i gwarancją.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zegarownia.pl

Uzyskaj aż do 4.9% zwrotu za zakup w Zegarownia.pl

Poziomy zwrotu

Artykuły ze zniżką poniżej 20% 4.9%
Artykuły ze zniżką powyżej 20% 2.4%
Pozostałe 4.3%

Wszystkie poziomy zwrotów

Zegarownia.pl oferuje zawsze:

  • Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa
  • Darmowy zwrot do 100 dni

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Zegarownia.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Zegarownia.pl

Zegarownia.pl oferuje zwrot aż do 4.9%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Artykuły ze zniżką poniżej 20% 4.9%
Artykuły ze zniżką powyżej 20% 2.4%
Pozostałe 4.3%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria