Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zielona Sowa

Wydawnictwo Zielona Sowa powstało już w 1995 roku. Przez ten czas sukcesywnie się rozwijało, a obecnie zdobyte doświadczenie zaowocowało ofertą obejmującą ponad 1000 publikacji. Firma może się także poszczycić dodawaniem około 400 nowości każdego roku. Publikacje wydawnictwa regularnie są honorowane różnorakimi wyróżnieniami i nagrodami.

Zielona Sowa - wydawnictwo z pasją

Zielona Sowa to wydawnictwo stworzone i rozwijane przez ludzi z pasją, których cechuje miłość do dzieci i ich właściwego rozwoju. Firma posiada w swojej ofercie publikacje edukacyjne dla naszych pociech w każdym wieku, a także o różnym stopniu zaawansowania. Innowacją wprowadzoną przez wydawnictwo są książki edukacyjne dla niemowląt, które pomogą rodzicom zadbać o właściwy rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Są to pozycje dopracowane w stu procentach, tworzone przez grono ekspertów mających do czynienia z edukacją dzieci na co dzień. Sukcesywnie rozwijaną misją wydawnictwa jest wydawanie przede wszystkim książek wartościowych. W ofercie znajdziemy bestsellerowe serie: „Bawię się w…”, Gram w…” oraz „Poznaję…”.

Wartościowe publikacje od wydawnictwa Zielona Sowa

W ofercie firmy największym zainteresowaniem cieszą się książki beletrystyczne dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Jest to proza fabularna, czyli przede wszystkim opowiadania, powieści czy nowele o charakterze rozrywkowym. Wszystkie dostępne materiały na stronie są właściwie posortowane, dlatego niezwykle łatwo znajdziecie to co Was interesuje. Dodatkowo firma oferuje niezwykle atrakcyjne promocje, a także niesamowite konkursy na swojej stronie. Wisienką na torcie jest klub wydawnictwa, prowadzony w formie bloga, gdzie znajdziemy mnóstwo pomysłów na spędzanie wolnego czasu z najmłodszymi we właściwy, edukacyjny sposób. Motto klubu to "uczenie się poprzez zabawę", co o obecnych czasach jest perfekcyjnie realizowane przez zielona sowa gry, które działają na wyobraźnię dzieciaków.

Zielona Sowa - publikacje dbające o rozwój najmłodszych

Zielona Sowa to zdecydowanie najpopularniejsze wydawnictwo edukacyjne i młodzieżowe na rynku. Oferta firmy jest na tyle szeroka, że zawiera pozycje dla dzieci w każdym wieku. Dzięki podejściu skupiającym się na rozwoju najmłodszych w ciekawy, a nie monotonny sposób oferta zawiera ogrom pozycji multimedialnych, takich jak audiobooki czy e-booki, aplikacji, a także można w niej znaleźć gry edukacyjne dla młodzieży, które perfekcyjnie zastąpią te komputerowe lub planszowe, które w obecnych czasach emanują przemocą. Oferowane publikacje idealnie nadają się na wartościowy prezent, który zapewni dziecku dużo zabawy z odpowiednią dozą edukacji. Badania dowodzą, że to właśnie w najmłodszym wieku nasz mózg przyswaja najwięcej wiedzy i wartości, dlatego też warto zainwestować we właściwy tor rozwoju jak najwcześniej!

Atrakcyjny zwrot kosztów od Refunder na Zielona Sowa

Kupując publikacje od Zielona Sowa poprzez Refunder otrzymamy atrakcyjny zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zakupy w 811 znanych i zaufanych sklepach kosztowały nas mniej. Właściwy rozwój najmłodszych jest niezwykle ważny, a dzięki ofercie z cashback na dodatek tańszy, pamiętajmy, że oferta obejmuje zwrot kosztów nawet w przypadku przecen, dlatego nie trzeba ograniczać swojego wyboru w żaden sposób.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zielona Sowa

Uzyskaj 6.1% zwrotu za zakup w Zielona Sowa

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Zielona Sowa oferuje zawsze:

  • Wartościowe publikacje od wydawnictwa Zielona Sowa.
  • Książki edukacyjne i beletrystyczne dla młodszych czytelników, zarówno w formie tradycyjnej jak również jako e-booki czy audiobooki.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Zielona Sowa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks