Zielona Sowa

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Zielona Sowa

Przejdź do Zielona Sowa

Zielona Sowa

Wydawnictwo Zielona Sowa powstało już w 1995 roku. Przez ten czas sukcesywnie się rozwijało, a obecnie zdobyte doświadczenie zaowocowało ofertą obejmującą ponad 1000 publikacji. Firma może się także poszczycić dodawaniem około 400 nowości każdego roku. Publikacje wydawnictwa regularnie są honorowane różnorakimi wyróżnieniami i nagrodami.

Zielona Sowa - wydawnictwo z pasją

Zielona Sowa to wydawnictwo stworzone i rozwijane przez ludzi z pasją, których cechuje miłość do dzieci i ich właściwego rozwoju. Firma posiada w swojej ofercie publikacje edukacyjne dla naszych pociech w każdym wieku, a także o różnym stopniu zaawansowania. Innowacją wprowadzoną przez wydawnictwo są książki edukacyjne dla niemowląt, które pomogą rodzicom zadbać o właściwy rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Są to pozycje dopracowane w stu procentach, tworzone przez grono ekspertów mających do czynienia z edukacją dzieci na co dzień. Sukcesywnie rozwijaną misją wydawnictwa jest wydawanie przede wszystkim książek wartościowych. W ofercie znajdziemy bestsellerowe serie: „Bawię się w…”, Gram w…” oraz „Poznaję…”.

Wartościowe publikacje od wydawnictwa Zielona Sowa

W ofercie firmy największym zainteresowaniem cieszą się książki beletrystyczne dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Jest to proza fabularna, czyli przede wszystkim opowiadania, powieści czy nowele o charakterze rozrywkowym. Wszystkie dostępne materiały na stronie są właściwie posortowane, dlatego niezwykle łatwo znajdziecie to co Was interesuje. Dodatkowo firma oferuje niezwykle atrakcyjne promocje, a także niesamowite konkursy na swojej stronie. Wisienką na torcie jest klub wydawnictwa, prowadzony w formie bloga, gdzie znajdziemy mnóstwo pomysłów na spędzanie wolnego czasu z najmłodszymi we właściwy, edukacyjny sposób. Motto klubu to "uczenie się poprzez zabawę", co o obecnych czasach jest perfekcyjnie realizowane przez zielona sowa gry, które działają na wyobraźnię dzieciaków.

Zielona Sowa - publikacje dbające o rozwój najmłodszych

Zielona Sowa to zdecydowanie najpopularniejsze wydawnictwo edukacyjne i młodzieżowe na rynku. Oferta firmy jest na tyle szeroka, że zawiera pozycje dla dzieci w każdym wieku. Dzięki podejściu skupiającym się na rozwoju najmłodszych w ciekawy, a nie monotonny sposób oferta zawiera ogrom pozycji multimedialnych, takich jak audiobooki czy e-booki, aplikacji, a także można w niej znaleźć gry edukacyjne dla młodzieży, które perfekcyjnie zastąpią te komputerowe lub planszowe, które w obecnych czasach emanują przemocą. Oferowane publikacje idealnie nadają się na wartościowy prezent, który zapewni dziecku dużo zabawy z odpowiednią dozą edukacji. Badania dowodzą, że to właśnie w najmłodszym wieku nasz mózg przyswaja najwięcej wiedzy i wartości, dlatego też warto zainwestować we właściwy tor rozwoju jak najwcześniej!

Atrakcyjny zwrot kosztów od Refunder na Zielona Sowa

Kupując publikacje od Zielona Sowa poprzez Refunder otrzymamy atrakcyjny zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zakupy w 573 znanych i zaufanych sklepach kosztowały nas mniej. Właściwy rozwój najmłodszych jest niezwykle ważny, a dzięki ofercie z cashback na dodatek tańszy, pamiętajmy, że oferta obejmuje zwrot kosztów nawet w przypadku przecen, dlatego nie trzeba ograniczać swojego wyboru w żaden sposób.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Zielona Sowa

Przejdź do Zielona Sowa

Zielona Sowa oferuje zawsze:

  • Wartościowe publikacje od wydawnictwa Zielona Sowa.
  • Książki edukacyjne i beletrystyczne dla młodszych czytelników, zarówno w formie tradycyjnej jak również jako e-booki czy audiobooki.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Zielona Sowa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks