Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

ŻycieToPrzygoda.pl

Na stronie ŻycieToPrzygoda.pl kupisz niesamowite przygody dla siebie lub na prezent dla kogoś bliskiego. Firma oferuje szereg atrakcji dla każdego. Dostępne atrakcje o różnym stopniu ekstremalności. Dzięki sortowaniu ofert w odpowiednich zakładkach błyskawicznie wyszukasz dokładnie to, co cię interesuje. Daj się ponieść niesamowitej przygodzie już dziś!

Wyjątkowe atrakcje na ŻycieToPrzygoda.pl

ŻycieToPrzygoda.pl to strona oferująca niesamowite prezenty w formie przeżyć i przygód. Firma specjalizuje się w organizacji wydarzeń, które na pewno zapadną wam w pamięci na długo. Oferty zostały posortowane w zakładkach, gdzie odpowiednio znajdziemy prezenty: dla niej, dla niego lub dla dwojga. Inną metodą jest wyszukiwanie według lokalizacji, która najbardziej nas interesuje. Warto także zerknąć na bestsellery, które najbardziej przypadły do gustu pozostałym klientom. Lot balonem? Relaksujący masaż? Trening z "Pudzianem"? Nic nie stoi na przeszkodzie! Z oferowanych przez firmę "przeżyć" możemy korzystać już od kilku lat. Są one zawsze dopięte na ostatni guzik i zapadają w pamięć na długo.

Wybierz swoją przygodę

ŻycieToPrzygoda.pl oferuje coś dla każdego. Wśród bogatej oferty znajdzie coś dla siebie zarówno miłośnik adrenaliny i ekstremalnych przeżyć, jak i osoba, która szuka pomysłu na romantyczny weekend we dwoje. Dla tych pierwszych znajdą się skoki na linie lub ze spadochronem, paintball, albo na przykład strzelnica i nauka obsługi prawdziwej broni. Osobom, poszukujących spokojniejszych atrakcji, przypadną do gustu przeżycia w kategoriach "Uroda" oraz "Hobby", gdzie znajdziemy m.in. kursy tańca lub fotografii oraz bogate oferty SPA. Niezależnie od tego, czy to, czego szukasz to szalona wyprawa w teren, czy masaż miodowy, z pewnością znajdziesz coś, co przykuje twoją uwagę, w bogatej ofercie przeżyć.

Przeżyj przygodę z ŻycieToPrzygoda.pl

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, ale kompletnie nie wiesz, co sprawiłoby jej największą przyjemność, to koniecznie rzuć okiem na pakiety oferowane przez ŻycieToPrzygoda.pl. W każdym z nich znajduje się kilka atrakcji do wyboru. Nie musisz podejmować decyzji samodzielnie i martwić o nietrafiony upominek. Obdarowana osoba sama wybierze najbardziej atrakcyjną opcję. Przykładowo pakiet premium to wybór pomiędzy gokartami, jazdą motocyklem, lekcją squasha lub tańca, grą w bilard z Mistrzem Polski, skokiem na linie, paintballem, wędkowaniem, sesją karykatury lub przyjemnym masażem. Dla każdego coś miłego! Do wyboru aż 17 pakietów, różniących się ceną i zawartością, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich poszukiwaczy przygód.

Cashback dzięki Refunder na ŻycieToPrzygoda.pl. Sprawdź już dziś.

Teraz wszystkie zakupy w sieci ze zwrotem kosztów! w 836 znanych i zaufanych sklepach zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży dzięki platformie Refunder. Wystarczy zarejestrować się w serwisie. Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od oszczędzania podczas kupowania. Refunder gwarantuje zwrot kosztów nawet w przypadku przecen. Rób zakupy z domu, przez Internet, nie tylko wygodniej, ale też taniej niż w sklepach stacjonarnych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

ŻycieToPrzygoda.pl

Uzyskaj 7.3% zwrotu za zakup w ŻycieToPrzygoda.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

ŻycieToPrzygoda.pl oferuje zawsze:

  • Prezenty w formie przeżyć.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks