Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

4TOYS

Zyskaj 4,6% cashback za zakupy w 4TOYS

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Czasami można się zdziwić, jak bardzo, wraz z pojawieniem się na świecie dziecka, wzrasta ilość niezbędnych rzeczy – łóżeczko, fotelik, huśtawka, leżaczek, gryzaki, wózek, podgrzewacz do butelek… Taki mały człowiek, a tyle potrzebuje! Można by się z łatwością zgubić w tym wszystkim, na szczęście z pomocą przychodzi nasz reklamodawca – 4toys.pl

4toys jest sklepem oferującym wszystko to, co przeznaczone jest dla dzieci.

Począwszy od akcesoriów związanych z opieką nad najmłodszymi i ułatwiających ich transport, poprzez meble, wózki, gadżety, aż po zabawki - w tym gry i konsole.

Szeroki wybór i zróżnicowana tematyka pozwalają w jednym miejscu zaopatrzyć się w rzeczy zarówno najpotrzebniejsze jak i takie, które mogą sprawić radość dzieciom w każdym wieku.

Produkty, które znajdziecie na stronie 4toys.pl świetnie sprawdzą się do promowania we wpisach blogowych takich jak:

Jaki fotelik wybrać?

Najlepsze łóżeczko dla dziecka.

Zabawki dla dzieci w zależności od wieku.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka?

Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków partnerskich do zamieszczanych przez was treści. Biorąc pod uwagę różnorodność dostępnych w 4toys produktów, wasza inicjatywa twórcza nie musi obawiać się żadnych ograniczeń!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

4TOYS oferuje zawsze:

  • Sklep internetowy dla dzieci i niemowląt
  • 14 dniowy zwrot towaru

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w 4TOYS, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.