Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

6PAK Nutrition

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w 6PAK Nutrition

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Nasza Marka 6PAK Nutrition została stworzona po to, aby efekty Twojego treningu utrzymywały się jak najdłużej. Każdego dnia dążymy do tego, aby jeszcze lepiej wspierać Twój wysiłek i pomagać znajdować Ci to co najlepsze w treningu i jego efektach. Projektując i produkując suplementy diety i odżywki dla osób aktywnych zawsze mamy na uwadze efekt końcowy, którym jest satysfakcja naszych Klientów. Dlatego też oprócz efektywnego i bezpiecznego składu produktów, naszym priorytetem jest smak. Dokładamy największych starań, aby nasze suplementy były smaczne, a ich stosowanie było wygodne i przyjemne. Jesteśmy prawdopodobnie jedną z niewielu Marek na rynku, która smak stawia na równi z wysoką jakością składników i skuteczną formułą produktu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

6PAK Nutrition oferuje zawsze:

  • Ekspresowa wysyłka

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 40 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 15 dni

Po dokonaniu zakupu w 6PAK Nutrition, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.