Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Agoda to jeden z najszybciej na świecie rozwijających się serwisów rezerwacji noclegów online, posiadający w swej ofercie ponad 700 000 obiektów noclegowych na całym świecie. Z usług tego serwisu można korzystać w 40 różnych językach. Portal Agoda działa szybko, jest łatwy w użyciu i wykorzystuje najnowocześniejsze technologie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Agoda

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Agoda

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Agoda oferuje zawsze:

  • Ponad 700 000 obiektów noclegowych na całym świecie.

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje hotelu, ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym rezerwacja została wykorzystana.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni od dnia wykorzystania rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Agoda, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże