Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ale chrzest.pl

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Ale chrzest.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep Alechrzest.pl jest prowadzony przez przedsiębiorstwo eGRAW. Duże doświadczenie w branży pozwala sklepowi oferować najciekawsze upominki z grawerem w doskonałej cenie. W ofercie sklepu Alechrzest.pl można znaleźć wiele przedmiotów, które idealnie sprawdzą się w roli upominku z okazji Chrztu. Są to zarówno propozycje dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Do najciekawszych z nich należą: szatki i świece, pozytywki, szkatułki, obrazki i medaliki. Przedmioty te są wyselekcjonowane z ogromną starannością, by spełniały najwyższe oczekiwania naszych klientów. Wiemy, jak duże znaczenie ma wysoka jakość wykonania upominku, dlatego sięgamy po precyzyjnie wykonane przedmioty i ozdabiamy je unikatowym, indywidualnym grawerem. Klienci naszego sklepu mają możliwość samodzielnego zaprojektowania inskrypcji, mogą wybrać jedną z wielu czcionek, treść napisu i dekoracyjną grafikę. Wykonujemy zarówno grawer diamentowy, jak również laserowy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ale chrzest.pl oferuje zawsze:

  • Upominku z okazji Chrztu.
  • Szatki i świece, pozytywki, szkatułki, obrazki i medaliki.
  • Grawer indywidualny, diamentowy, jak również laserowy.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 20 dni

Po dokonaniu zakupu w Ale chrzest.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.