Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

AliExpress

Zyskaj aż do 6% cashback za zakupy w AliExpress


PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Za artykuły zakupione z tych kategorii nie będą przyznane zwroty:

Bezpieczeństwo i ochrona> Sprzęt ochrony osobistej> Maski oddechowe i maski

Zdrowie i medycyna> Materiały medyczne

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

W Aliexpress znajdziesz 100 milionów produktów w 40 kategoriach takich jak:

- Moda damska, męska, Biżuteria, dodatki, Torby & Buty, - Telefony i telekomunikacja - Komputer, Biuro i Bezpieczeństwo, Elektronika użytkowa - Zabawki, Zabawa i sport na świeżym powietrzu, Dzieci i niemowlęta, - Uroda, Zdrowie, Włosy - Samochody i motocykle - Dom, zwierzęta domowe i urządzenia, oraz Majsterkowanie i Narzędzia

To największa na świecie platforma sprzedaży detalicznej, na której swoje produkty oferują miliony sprzedawców z całego świata.

-Bestsellerowe produkty, które cieszą się największą popularnością są wyszczególnione, dzięki czemu łatwo znaleźć interesującą i najbardziej atrakcyjne oferty.

Większość sprzedawców oferuje darmową wysyłkę.

Tanie zakupy z Aliexpress, a jeszcze tańsze z Refunder i Aliexpress!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

AliExpress oferuje zawsze:

  • Korzystne ceny- Oferujemy konkurencyjne ceny dla ponad 100 milionów produktów.
  • Dostawa na całym świecie- Obsługujemy w 5 językach i wysyłamy paczki do ponad 200 krajów i regionów na całym świecie.
  • Bezpieczne płatności-Płać korzystając z bezpiecznych i lokalnych sposobów płatności.
  • Bezpieczne zakupy- Program Ochrony Konsumenta dba o Twoje zakupy od pierwszego kliknięcia do dostarczenia przesyłki pod Twoje drzwi.
  • Centrum Pomocy- Nasza Obsługa 24/7 zapewni Ci płynne i bezproblemowe zakupy.

Ważne informacje


Wartość cashbacku za zakupy w AliExpress waha się między 0,8% do 4,6%. Niestety nie możemy określić przed dokonaniem zakupu przez użytkownika jaki poziom prowizji zostanie nam przyznany za dany zakup.

Cashback nie jest wypłacany za zakupy w niektórych kategoriach, m.in, podróże. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder lub dokonasz zakupu przez aplikację AliExpress nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu.

Aby uzyskać zwrot, przypominamy o konieczności zatwierdzenia zamówienia zaznaczając pole ,,Confirm Order Received" po odebraniu dostawy zamówienia.

Zwrot jest oferowany od wartości zamówienia netto (minus VAT czy koszty przesyłki).

Maksymalna wartość cashbacku od pojedyńczej sprzedaży to 36 dolarów

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 10 do 130 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 54 dni

Po dokonaniu zakupu w AliExpress, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.