Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Z kodem za każde wydane 27 EUR otrzymasz rabat 3 EUR!

Z kodem za każde wydane 27 EUR otrzymasz rabat 3 EUR!

Tymczasowa Kampania

Na artykuły z kategorii Dom!

Twój kod rabatowy:
AliExpress to największa na świecie platforma sprzedaży, na której swoje produkty oferują miliony sprzedawców z całego świata. Znajdziesz tutaj ponad 40 kategorii a w nich produkty o niezwykle przystępnych cenach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

AliExpress

Uzyskaj aż do 3.5% zwrotu za zakup w AliExpress


Za artykuły zakupione z tych kategorii nie będą przyznane zwroty.

Bezpieczeństwo i ochrona> Sprzęt ochrony osobistej> Maski oddechowe i maski

Zdrowie i medycyna> Materiały medyczne

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Akcesoria do telefonu, dodatki do wnętrz, ogród, ubrania 3.5%
Pozostałe 2.75%
Telefony, komputery, tablety, laptopy, audio 1.2%

Wszystkie poziomy zwrotów

AliExpress oferuje zawsze:

  • Największa platforma handlowa na świecie.
  • Miliony produktów w niskich cenach.

Ważne informacje

Wartość cashbacku za zakupy w AliExpress waha się między 0,8% do 4,6%. Niestety nie możemy określić przed dokonaniem zakupu przez użytkownika jaki poziom prowizji zostanie nam przyznany za dany zakup. Cashback nie jest wypłacany za zakupy w niektórych kategoriach, m.in, podróże. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder lub dokonasz zakupu przez aplikację AliExpress nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby uzyskać zwrot, przypominamy o konieczności zatwierdzenia zamówienia zaznaczając pole ,,Confirm Order Received" po odebraniu dostawy zamówienia. Zwrot jest oferowany od wartości zamówienia netto (minus VAT czy koszty przesyłki). Maksymalna wartość cashbacku od pojedyńczej sprzedaży to 40 euro. Za artykuły zakupione z tych kategorii nie będą przyznane zwroty. Bezpieczeństwo i ochrona> Sprzęt ochrony osobistej> Maski oddechowe i maski Zdrowie i medycyna> Materiały medyczne

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 150 dni

Po dokonaniu zakupu w AliExpress, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w AliExpress

AliExpress oferuje zwrot aż do 3.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Akcesoria do telefonu, dodatki do wnętrz, ogród, ubrania 3.5%
Pozostałe 2.75%
Telefony, komputery, tablety, laptopy, audio 1.2%
Special Stores 0.35%

Więcej sklepów z kategorii Dla samochodu, Dom i Ogród i Dzieci