Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

AliExpress to największa na świecie platforma sprzedaży, na której swoje produkty oferują miliony sprzedawców z całego świata. Znajdziesz tutaj ponad 40 kategorii a w nich produkty o niezwykle przystępnych cenach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 4.3% zwrotu za zakup w AliExpress

Poziomy zwrotu

Maksymalna wartość cashbacku 4.3%
Minimalna wartość cashbacku 0.8%

Wszystkie poziomy zwrotów

AliExpress oferuje zawsze:

  • Największa platforma handlowa na świecie.
  • Miliony produktów w niskich cenach.

Ważne informacje

Wartość cashbacku za zakupy w AliExpress waha się między 0,7% do 2.8%. Niestety nie możemy określić przed dokonaniem zakupu przez użytkownika jaki poziom prowizji zostanie nam przyznany za dany zakup. Cashback nie jest wypłacany za zakupy w następujących kategoriach: Książki rosyjskie, podróże. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder lub dokonasz zakupu przez aplikację AliExpress nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby uzyskać zwrot, przypominamy o konieczności zatwierdzenia zamówienia zaznaczając pole ,,Confirm Order Received" po odebraniu dostawy zamówienia. Zwrot jest oferowany od wartości zamówienia (minus koszty przesyłki). Maksymalna wartość cashbacku od pojedyńczej sprzedaży to 400 euro.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Po dokonaniu zakupu w AliExpress, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w AliExpress

AliExpress oferuje zwrot aż do 4.3%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Maksymalna wartość cashbacku 4.3%
Minimalna wartość cashbacku 0.8%