Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Allegro

Uzyskaj aż do 0,96% zwrotu za zakup w Allegro

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Zwroty za artykuły zakupione z poniższych kategorii, nie będą przyznane:
-Nieruchomości; Motoryzacja; Usługi

- Erotyka; Wakacje; Inne pojazdy i łodzie

- Motocykle i kłady; Przyczepy; Naczepy

- Samochody; Antyki i Sztuka; Kolekcje

- Rękodzieło; Militaria,

- Wszelkiego rodzaju: maseczki ochronne, rękawice ochronne, fartuchy ochronne, odzież ochronna, żele i spray'e antybakteryjne, płyny do dezynfekcji

- karty podarunkowe AllegroZwrot za zakupy w Allegro Lokalnie nie jest przyznawany

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Allegro, największy serwis w Polsce do szybkich i wygodnych zakupów przez Internet! Kupuj produkty w Allegro i odbieraj cashback od Refunder!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Allegro oferuje zawsze:

  • Największy wybór ofert zawsze pod ręką.

Ważne informacje

Transakcje w Allegro mogą się zliczać z opóźnieniem nawet do 72h. Cashback nie jest udzielany na produkty z kategorii: nieruchomości, usługi, wakacje, maszyny, inne pojazdy i łodzie, erotyka, motocykle i quady, przyczepy, naczepy, samochody, antyki i sztuka, kolekcje, rękodzieło, militaria, Cashback nie jest udzielany na aukcje w formie licytacji. Warunkiem zliczenia się transakcji jest kliknięcie przycisku „kupuję i płacę” w procesie transakcyjnym nie dłużej niż w odstępie 24h od przejścia z Refunder. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do Allegro musi być wykonany ze strony Refunder. Zwroty za artykuły zakupione z poniższych kategorii, nie będą przyznane: - Nieruchomości, Motoryzacja, Usługi, Erotyka, Wakacje, Inne pojazdy i łodzie, Maszyny, Motocykle i kłady, Przyczepy, Naczepy, Samochody, Antyki i Sztuka, Kolekcje, Rękodzieło, Militaria, Leki i dermokosmetyki, Wszelkiego rodzaju: maseczki ochronne, rękawice ochronne, fartuchy ochronne, odzież ochronna, żele i spray'e antybakteryjne; karty podarunkowe Allegro oraz karty Pre-paid

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Allegro, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.