Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Alsen

Zyskaj 0,75% cashback za zakupy w Alsen

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Szeroki wybór i konkurencyjne ceny produktów IT.

W Alsen.pl znajdziesz blisko 15 tysięcy produktów, które mają zawsze konkurencyjne ceny.

Nasza oferta jest nieustannie powiększana o kolejne nowości.

Regularnie oferujemy naszym klientom starannie przygotowane promocje i rabaty.

Historia Alsen rozpoczęła się w 2003 roku. Od tamtej pory stawiamy na nieustanny rozwój, dzięki czemu jesteśmy obecnie jedną z największych sieci sklepów komputerowych w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zrozumieć potrzeby klientów oraz dopasować ofertę do rynku, tak aby Nasi klienci znaleźli w sklepie Alsen to czego szukają.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Alsen oferuje zawsze:

  • 15000+ produktów w ofercie.
  • 500 000+ Klientów.
  • 93% pozytywnych opinii w Internecie.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 41 dni

Po dokonaniu zakupu w Alsen, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.