Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Amazon

Zyskaj aż do 5% cashback za zakupy w Amazon

W programie nie są przyjmowane transakcje, które nie zostały zarejestrowane automatycznie. Cashback nie jest przyznawany za zakup kart podarunkowych, darmowe ebooki Kindle oraz przy płatności kartą podarunkową. Przed aktywacją cashbacku upewnij się, że masz pusty koszyk w sklepie Amazon. Pamiętaj, że transakcja pojawi się na koncie po 72 godzinach od wysłania zamówienia. Jeśli robisz zakupy z różnych kategorii, Twój zakup zostanie zarejestrowany na Twoim koncie jako wiele transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Największy na świecie sklep internetowy w którym znajdziesz elektronikę, komputery, odzież, buty, zabawki, książki, płyty DVD, artykuły sportowe, produkty z kategorii urody i innych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Amazon oferuje zawsze:

  • Korzystne ceny
  • Ogromny wybór artykułów z różnych kategorii

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Jestem Partnerem Amazon i otrzymuję wynagrodzenie z tytułu określonych zakupów dokonywanych za Twoim pośrednictwem.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 7 dni

Po dokonaniu zakupu w Amazon, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.