Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Answear - Gift Card

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Answear - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO ANSWEAR I ZYSKAJ CASHBACK!
Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Answear.com to lifespiracyjny sklep z wyselekcjonowanymi produktami oraz limitowanymi kolekcjami od ponad 500 światowych marek. Wśród ponad 200 000 produktów znajdziesz znane marki sportowe (adidas, Nike, New Balance), kultowe marki jeansowe (Levi’s, Lee, Wrangler), a także cenione marki premium (Diesel, Guess Jeans, Boss, Hugo, Michael Kors, Valentino, DKNY czy Tommy Hilfiger). Z nami odkryjesz także takie marki jak Tiger of Sweden, The Kooples, czy Hoff - a to tylko mały wycinek tego, co dla Ciebie mamy! Kolekcje damskie, męskie i dziecięce dostępne 24 godziny w każdym dniu tygodnia. Do tego dział ze spektakularnymi dodatkami wyposażenia wnętrz Home & Lifestyle. Zakupy u nas to przyjemność dla całej rodziny i świetne miejsce na znalezienie prezentu na przeróżne okazje.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Answear - Gift Card oferuje zawsze:

  • Ponad 200 000 produktów

Ważne informacje

ZASADY REALIZACJI E-KODU • Kod jest wielokrotnego użytku • Karty Podarunkowe nie mogą być wymieniane na środki pieniężne w całości lub w części. • W celu dokonania jednej Transakcji Użytkownik może wykorzystać wiele Kart Podarunkowych. • Możesz dopłacić do kodu wartościowego
PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 1 do 10 dni

Po dokonaniu zakupu w Answear - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.