Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Autodoc

Zyskaj aż do 4% cashback za zakupy w Autodoc

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sprawiamy, że mobilność jest łatwa i zrównoważona. Dzięki naszym usługom chcemy mieć pewność, że nasi klienci mogą niezawodnie poruszać się samochodem, motocyklem lub ciężarówką. Indywidualna mobilność jest kamieniem węgielnym nowoczesnego społeczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom mobilność i sprawić, by ich pojazdy służyły dłużej. Oszczędza to zasoby, a dzięki naszym usługom jest wygodne i opłacalne. Nasza kompleksowa oferta części samochodowych oferuje naszym klientom ogromny wybór w atrakcyjnych cenach. Nasze wskazówki, samouczki wideo i wsparcie ekspertów na czacie pomagają im również w samodzielnym przeprowadzaniu drobnych napraw. W przypadku bardziej skomplikowanych napraw nasze partnerstwo z wybranymi warsztatami zapewnia przejrzystość i uczciwe usługi.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Autodoc oferuje zawsze:

  • Najpopularniejsi producenci
  • Części do dowolnych marek samochodowych

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 16 dni

Po dokonaniu zakupu w Autodoc, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.