Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

AZ

Zyskaj 6% cashback za zakupy w AZ

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Jesteśmy częścią grupy IONOS

Największy dostawca usług hostingowych w Europie nareszcie w Polsce! Sprawdź dostępne pakiety i na każdym etapie korzystaj z wsparcia technicznego.

Dostawcy usług hostingowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy doświadczonymi ekspertami w zakresie IaaS, a nasze portfolio usług obejmuje najbardziej zaawansowane rozwiązania w dziedzinie przechowywania danych w przestrzeni

cyfrowej. Jako największa tego typu firma w całej Europie, obsługujemy ponad 8 milionów klientów i zarejestrowaliśmy już ponad 12 milionów domen w naszych centrach danych w Stanach Zjednoczonych i Europie.Pomagamy początkującym przedsiębiorcom stawiać pierwsze kroki w internetowym świecie, a właścicielom już funkcjonujących firm nieustannie się rozwijać.

Dużym firmom i ich partnerom pomagamy realizować cele biznesowe. Niezależnie od tego, jakich produktów lub usług potrzebujesz – od nowej domeny, poprzez tworzenie strony WWW, aż do przeniesienia procesów do chmury, chętnie pomożemy Ci udostępniając nasze innowacyjne rozwiązania.Niezawodność i bezpieczeństwo to dla nas kwestie kluczowe. Nasza sieć centrów danych zapewnia optymalną wydajność oraz geo-redundancję. Na każdym etapie współpracy dostarczamy najnowocześniejszą technologię i hermetyczne bezpieczeństwo danych. Siedziba firmy znajduje się w Niemczech.Obsługa klienta jest dla nas bardzo ważna, dlatego każdy z naszych klientów może liczyć na szybką i profesjonalną obsługę. Każdy z konsultantów bardzo chętnie pomoże Ci zbudować obecność Twojej firmy w Internecie. Wsparcie techniczne i merytoryczne jest w pełni darmowe.Zapewniamy Ci najbardziej aktualne technologie w konkurencyjnych cenach i bez zbędnych formalności. Najlepsza współpraca to taka, która nie wymaga pomocy zespołu prawników, dlatego staramy się, aby nasze umowy i dokumenty były czytelne i łatwe do zrozumienia. Naszym celem jest Twój sukces w Internecie!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

AZ oferuje zawsze:

  • Oferujemy niezawodny i bezpieczny hosting.
  • Superszybkie bazy danych.
  • Regularna kopia bezpieczeństwa i ochrona antywirusowa.
  • Poczta e-mail we własnej domenie.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w AZ, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.