Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Beli

Zyskaj 2,25% cashback za zakupy w Beli

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Sklep beli.pl powstał aby zaoferować swoim klientkom wybór najciekawszych i subiektywnie najlepszych produktów znanych i cenionych producentów rajstop.

Naszym celem jest, aby w przejrzysty sposób pokazać szeroką gamę produktów pończoszniczych.

Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi polskimi producentami jesteśmy w stanie zaoferować Wam produkty w bardzo korzystnych cenach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obsługi.

Bogata oferta rodzajów, kolorów oraz wzorów z pewnością pozwoli dobrać rajstopy, pończochy, podkolanówki, legginsy i skarpetki do każdego stroju i na każdą okazję!

W beli.pl, oprócz sprzedaży zajmujemy się również bieżącym badaniem rynku pończoszniczego w Polsce. Prowadzone przez nas testy opinii oraz badania marketingowe przyczyniają się do lepszego poznania Waszych preferencji oraz pozwalają trzymać rękę na pulsie najnowszych rynkowych trendów.

Naszą ambicją jest zbudowanie wokół beli.pl aktywnej społeczności, wymieniającej się opiniami na temat oferowanych przez nas produktów. Aktywność uczestniczek naszej społeczności nagradzamy licznymi rabatami ponieważ zależy nam na Waszych opiniach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu oraz życzymy udanych zakupów!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Beli oferuje zawsze:

  • Rajstopy i więcej.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 39 dni

Po dokonaniu zakupu w Beli, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.