Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ubezpieczenie NNW oraz OC dla studentów w życiu prywatnym, podczas nauki oraz praktyk. Kupujący on-line otrzymuje 10% rabatu i tanią składkę, bo Klient płaci tylko za ubezpieczenie. Polisa zostaje automatycznie przesłana na adres e-mail Klienta

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

bezpieczny.pl - NNW Student

Uzyskaj 7.5% zwrotu za zakup w bezpieczny.pl - NNW Student

Zwrot będzie przyznany za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa oraz zostanie użyty kod: 02346, uprawniający do zniżki 10%

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w bezpieczny.pl - NNW Student, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia