Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Biedronka - Gift Card

Zyskaj 1% cashback za zakupy w Biedronka - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO BIEDRONKA I ZYSKAJ CASHBACK! Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Biedronka jest największą siecią detaliczną w Polsce. Jej model funkcjonowania opiera się na konsekwentnie realizowanej strategii, której filarami są niskie ceny i wysoka jakość produktów, bliskość sklepów oraz najwyższe standardy obsługi klienta.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Biedronka - Gift Card oferuje zawsze:

  • Gwarancja jakości i świeżości
  • Atrakcyjne promocje

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości 1) Środki przypisane na Karcie (eKodzie) uprawniają Użytkownika do zapłaty za towary i usługi we wszystkich sklepach Biedronka w terminie ważności Karty (eKodu). 2) Użytkownik może posługiwać się Kartą (eKodem) wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu środków pieniężnych przypisanego do Karty (eKodu) 3) W przypadku, gdy wartość zakupów jest wyższa niż aktualna wysokość środków na Karcie (eKodzie), Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny, jednym ze środków płatniczych akceptowanym w sklepach Biedronka. PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 1 do 10 dni

Po dokonaniu zakupu w Biedronka - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.