Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Biore.pl

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Biore.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Biore.pl to idealne miejsce dla kobiet, które cenią sobie wygodę zakupów online i kontakt ze sprzedawcą. To miejsce gdzie spotyka się wysoki poziom produktów z realną życzliwością sprzedających, doradztwo z poczuciem humoru i czymś, co można nazwać małym “show”. Transmisje sprzedażowe przybliżają do tego, jak będą wyglądać kupowane rzeczy w rzeczywistości - jak układają się na ciele, jakie cechy ma materiał, jakiej będą wielkości i z czym można je zestawić. Z Biore.pl możesz być pewna swoich zakupów Dzięki transmisjom sprzedażowym, klientki mogą dokładnie obejrzeć każdy produkt ze wszystkich stron w domowym świetle, bez filtrów i retuszu! Pod każdą transmisją są komentarze - to możliwość rozwiania wątpliwości w czasie zakupów, a prowadzące odpowiadają na każde pytanie. Same streamerki używają wielu swoich produktów na co dzień, sprawdzając ich funkcjonalność. Dzięki temu biore.pl cieszy sie naprawde niskim poziomem zwrotów w porównaniu z tradycyjną sprzedażą online!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Biore.pl oferuje zawsze:

  • zakupy na żywo

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 16 dni

Po dokonaniu zakupu w Biore.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.