Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

BIZnest Konto

Zyskaj 157,50 zł cashback za zakupy w BIZnest Konto

Zwrot przysługuje za otwarcie konta biznesowego, przy czym muszą zostać spełnione następujące warunki:

-umowę należy podpisać w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku,

- pierwsze logowanie do serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej musi nastąpić do 30 dni od daty złożenia wniosku

- klient nie może wcześniej posiadać żadnego produktu Nest Bank

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Konto firmowe BIZNest w Nest Banku to bezwarunkowe 6 x 0 zł za usługi dla Twojej firmy 0 zł za prowadzenie konta firmowego 0 zł za za wszystkie internetowe przelewy krajowe Elixir, w tym do ZUS i US 0 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet w Polsce 0 zł za wpłaty i wypłaty BLIKIEM z bankomatów 0 zł za pierwszą kartę debetową VISA 0 zł za kody SMS do autoryzacji przelewów w Bankowości internetowej

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

BIZnest Konto oferuje zawsze:

  • 0 złotych Prowadzenie pierwszego konta firmowego

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot jest przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu 30 dni od daty jego wysłania, zostanie aktywowana umowa i zostanie wykonane logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej. Zwrot nie zostanie jednak naliczony, jeśli klient w ciągu ostatnich 24 miesięcy posiadał już rachunek (również pod brandem FM Banku: w Smart Banku lub lub BIZ Banku).

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 86 dni

Po dokonaniu zakupu w BIZnest Konto, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.