Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Black Tree

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Black Tree

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Modowe trendy zmieniają się w zawrotnym tempie. Jednak skórzane akcesoria chyba nigdy nie wyjdą z mody.

Jeśli lubisz skórzane dodatki, to koniecznie zajrzyj na stronę black-tree.eu. Black Tree to polska marka rzemieślnicza, która oferuje praktyczne, ale i stylowe produkty z naturalnej skóry bydlęcej.

Black Tree - solidna łódzka pracownia

Produkty marki Black Tree są skierowane do osób, które doceniają przede wszystkim funkcjonalność i solidność wykonania.

Klienci cenią produkty Black Tree za ich piękne wykończenie i możliwość personalizacji. Na stronie black-tree.eu znajdują się produkty wytwarzane wyłącznie z naturalnej skóry bydlęcej, a ich ręczne wykonanie nadaje im unikalny charakter.

Wyjątkowe produkty Black Tree

W sklepie on-line Black Tree znajdziesz zarówno akcesoria do domu i codziennego użytku, jak i akcesoria rowerowe czy biurowe.

Dużą popularnością cieszą się personalizowane bransoletki skórzane, które świetnie sprawdzą się jako prezent. Osobisty grawerunek dotyczy każdego produktu ze strony black-tree.eu.

Czy to skórzana piersiówka, piórnik, etui na okulary czy brelok na klucze, przy doborze każdego produktu możesz wybrać kolor skóry, a także motyw, który zastąpi logo Black Tree.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Black Tree oferuje zawsze:

  • Jesteśmy polską marką rzemieślniczą tworzącą produkty z naturalnej skóry bydlęcej.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Black Tree, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.