Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bonprix

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Bonprix


- Przed zakupem wyczyść pliki cookie! Ponieważ jeśli w ciągu ostaniach 60 minut kliknąłeś w inną reklamę/mailing niepochodzący ze strony Refunder, zwrot zostanie odrzucony.

- Podczas składania zamówienia nie odwiedzaj żadnych innych stron i nie realizuj bonów zakupowych lub rabatów uzyskanych na innych stronach internetowych.

- Za koszty przesyłki i wykorzystane podczas zamówienia bony zakupowe nie jest naliczany cashback
Zakupy dokonane w aplikacji sklepu również będą rozliczane.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Bonprix jest międzynarodową firmą odzieżową, oferującą inspirujące kolekcje na różne okazje, w różnych stylach i rozmiarach.

Pięć marek własnych i co miesiąc nowa kolekcja, dla każdej kobiety w każdym wieku i w każdym rozmiarze, nieustannie nowe modowe inspiracje i przeżycia.

Nasza oferta jest tak samo różnorodna, jak nasze klientki: od sukni wieczorowej, po sneakersy, bieliznę, modę plażową, oraz ciążową.

U nas każda klientka, klient oraz dzieci znajdą modę dokładnie w swoim stylu i rozmiarze.

Znajdziemy tu też wszystko do aranżacji wnętrz!

Akcesoria domowe w dobrym stylu, okienne dekoracje na topie, stylowe i praktyczne gadżety domowe, modne akcesoria łazienkowe i wiele więcej.

Zamień swój dom w miejsce pełne harmonii i stylu. Ułatwiaj sobie codzienność dzięki praktycznym gadżetom i relaksuj się wśród modnych dekoracji.

Pragniemy zachwycić naszą modą klientki na całym świecie i z ogromną pasją realizujemy ten cel.

Przenosimy najnowsze trendy ze światowych wybiegów do codziennej mody,

Bonprix – Fashion made smarter

W bonprix ubieramy nie tylko całą rodzinę od stóp do głów, ale także oferujemy dużo pomysłów do dekoracji domu i ogrodu.

A wszystko to w dużo niższej cenie, niż nakazywałyby przypuszczać świetny wygląd i jakość naszych produktów.

Kupujący z Refunder płacisz docelowo mniej! Kliknij i zyskaj 2% zwrotu za zakupy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Bonprix oferuje zawsze:

  • Klub bonprix- Przystępując do Klubu bonprix otrzymujesz 10% rabatu na każde zamówienie i bony prezentowe.
  • 100 dni na zwrot.
  • Dostawa 2-4 dni.
  • Bezpieczne zakupy.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 70 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 67 dni

Po dokonaniu zakupu w Bonprix, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.