Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bonprix

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w Bonprix


- Przed zakupem wyczyść pliki cookie! Ponieważ jeśli w ciągu ostaniach 60 minut kliknąłeś w inną reklamę/mailing niepochodzący ze strony Refunder, zwrot zostanie odrzucony.

- Podczas składania zamówienia nie odwiedzaj żadnych innych stron i nie realizuj bonów zakupowych lub rabatów uzyskanych na innych stronach internetowych.

- Za koszty przesyłki i wykorzystane podczas zamówienia bony zakupowe nie jest naliczany cashback

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Bonprix to największy Dom Sprzedaży Wysyłkowej w Polsce i jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych. Bonprix to ponad 6 tysięcy produktów i ponad milion zadowolonych klientów. Sklep kieruje swoją ofertę do kobiet, które uwielbiają dobrze wyglądać i wiedzą czego potrzebują. Oprócz odzieży damskiej sklep oferuje również artykuły dla mężczyzn, dzieci i domu. Znajdziesz tu szeroką gamę rozmiarową i kolorystyczną. Wysoką jakość, atrakcyjne ceny, korzystne warunki zwrotu zakupionego towaru i sprawny system dostaw potwierdza ponad milion zadowolonych klientów Bonprix.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Bonprix oferuje zawsze:

  • Odzież damska, męska i dziecięca.
  • Najnowsze wzory butów i dodatków.
  • Szeroka gama rozmiarowa i kolorystyczna.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 150 dni

Po dokonaniu zakupu w Bonprix, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.