Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zimowa Kolekcja już jest dostępna!

Zimowa Kolekcja już jest dostępna!

Tymczasowa Kampania

Sprawdź!

Twój kod rabatowy:
Born2be.pl to sklep, który oferuje bogaty wybór obuwia i odzieży w konkurencyjnych cenach. Produkty są doceniane przez klientki ceniące sobie jakoś, styl oraz najnowsze trendy mody. Nowoczesny sklep online, sprawna obsługa i wrażliwość na potrzeby klienta zapewnia grono odbiorców w całym kraju.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Born2be

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Born2be

Born2be oferuje zawsze:

  • Bogaty wybór obuwia i odzieży w konkurencyjnych cenach.
  • Ponad 8 000 produktów w ofercie.
  • Szybka dostawa.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od kwoty netto (bez Vat, kosztów wysyłki czy innych dopłat). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do sklepu online musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Born2be, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria