Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep internetowy BRASTY.PL zrodził się z miłości do zapachu oraz markowych produktów. Choć na rynku polskim rozpoczęliśmy działalność dopiero z początkiem jesieni 2014 roku, zyskaliśmy już szerokie grono zadowolonych Nabywców, a dzięki naszej rzetelnej pracy z czasem stali się oni naszymi stałymi Klientami. Jesteśmy częścią prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmy od 5. lat zajmującej się sprzedażą markowych perfum. Zawsze jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, gdyż to właśnie zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy oferować najlepszą obsługę oraz oryginalne produkty w konkurencyjnych cenach.

Posiadamy największy wybór perfum, kosmetyków i zegarków w sieci. Oferujemy towary największych światowych marek takich jak: Diesel, Casio, Calvin Klein, Festina, Hugo Boss, Timex czy Label.M Najniższe ceny, gwarancja jakości i oryginalności. Zapraszamy!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Brasty

Uzyskaj aż do 4.9% zwrotu za zakup w Brasty

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Kategoria zegarki i torebki 4.9%
Kategoria zegarki i torebki (wyprzedaż) 2.4%
Kategoria perfumy i kosmetyki 2.4%

Wszystkie poziomy zwrotów

Brasty oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa
  • 14 dniowy zwrot towaru

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Brasty, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Brasty

Brasty oferuje zwrot aż do 4.9%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Kategoria zegarki i torebki 4.9%
Kategoria zegarki i torebki (wyprzedaż) 2.4%
Kategoria perfumy i kosmetyki 2.4%
Kategoria perfumy i kosmetyki (wyprzedaż) 1.2%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria i Uroda i Zdrowie