Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Breville

Zyskaj 2% cashback za zakupy w Breville

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Chrupiące tosty na śniadanie, apetyczna zupa krem na obiad, smakowite gofry na kolację… Aby przyrządzić te wszystkie pyszności konieczne jest dobrej jakości sprzęt, który będzie służył przez bardzo długi czas. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie go znaleźć, spieszymy z odpowiedzią! Poznaj markę Breville! Gotowanie z Breville to czysta przyjemność! Breville to uznana marka drobnego AGD, dzięki jej produktom gotowanie będzie nie tylko znacznie prostsze, ale również sprawi jeszcze więcej przyjemności. Jeżeli masz dość tanich mikserów czy tosterów z supermarketów, które po kilku miesiącach użytkowania nadają się tylko do wyrzucenia, stanowczo powinieneś zaufać marce Breville. Produkty Breville nie tylko są trwałe i funkcjonalne, ale posiadają również designerski wygląd i będą także cieszyć oko twoje i twoich najbliższych oraz gości. Ale to nie wszystko! Na stronie breville-polska.pl znajdziesz również link do fantastycznych przepisów na najróżniejsze pyszności! Ale to nie wszystko, jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi przepisami, do których wykorzystujesz produkty marki Breville, masz taką możliwość! Wystarczy, ze założysz konto na stronie breville-polska.pl i możesz dodawać dowolne ilości przepisów na twoje ulubione smakołyki. Zapraszamy również na firmowego bloga marki, gdzie znajdziesz wiele interesujących artykułów. Przekonaj się, że Breville to marka stworzona dla ciebie!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Breville oferuje zawsze:

  • Doskonała jakość wykonania

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Breville, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.