Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Caritas Łączy mobile

Zyskaj 8,75% cashback za zakupy w Caritas Łączy mobile

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Zwrot naliczony od opłaty aktywacyjnej dla nowych użytkowników
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Wierzymy, że pomagać może każdy. Czasami już sama obecność, sam kontakt jest wsparciem dla drugiego człowieka. Żyjemy wśród ludzi i dla ludzi, bo taka jest nasza natura, a każdy z nas ma w sobie potrzebę pomagania, lecz nie zawsze możemy ją ustawić jako wyższy priorytet. Wszyscy doskonale wiemy, że życie składa się z różnych obszarów i ważnych dla nas spraw, a do tego tempo życia powoduje, że możemy oddalać się od drugiego człowieka. Ale tylko pomyśl, że mógłbyś pomagać niezależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz, że podjąłeś tylko jedną, prostą decyzję, która zaowocowała tym, że stale udzielasz komuś wsparcia, bo pomagasz zawsze wtedy, gdy dzwonisz. Dzieje się tak, ponieważ 1/3 zysku z naszych działań jako operatora telefonii komórkowej przeznaczamy na cele charytatywne. Caritas Łączy to inicjatywa oddziaływania na szeroką skalę, na cykliczne i planowane działania, na szybsze i efektywniejsze niesienie pomocy, a to oznacza więcej zdrowia, więcej uśmiechu, więcej radości, więcej szczęścia i więcej spokoju dla większej grupy osób potrzebujących. Łączymy tych, którzy chcą pomagać z tymi, którzy tej pomocy potrzebują.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Caritas Łączy mobile, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.