Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Carrefour - Gift Card

Zyskaj 1% cashback za zakupy w Carrefour - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO CARREFOUR I ZYSKAJ CASHBACK!
Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklepy Carrefour wyposażone są we wszystko czego szukasz. Przyjazna atmosfera, duża dostępność produktów jest tym, co ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie, a z naszą Elektroniczną kartą podarunkową zakupy nigdy nie były prostsze. To będzie wspaniały prezent dla każdego.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Carrefour - Gift Card oferuje zawsze:

  • Kartę podarunkową Carrefour można zrealizować w ponad 660 sklepach sieci Carrefour oferujących bogaty asortyment produktów.

Ważne informacje

ZASADY REALIZACJI E-KODU: Z Elektronicznej karty podarunkowej możesz korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania salda. Kartą Podarunkową nie można dokonywać płatności w ramach usług „moje rachunki’, oraz na stacjach paliw Carrefour. Możesz ją przechowywać w telefonie bez konieczność wydruku Karty posiadają ważność 12 miesięcy od daty aktywacji. Data ważności znajduje się na Elektronicznej karcie podarunkowej. Elektroniczna karta podarunkowa nie jest akceptowana na kasach samoobsługowych.
PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 1 do 10 dni

Po dokonaniu zakupu w Carrefour - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.