CCC

Uzyskaj aż do 2.5% zwrotu za zakup w CCC

Przejdź do CCC

CCC to lider na rynku sprzedaży detalicznej oraz jeden z największych producentów obuwia w Polsce. CCC posiada łącznie 981 punktów sprzedaży na całym świecie i nieustannie rozwija się otwierając kolejne. W CCC znajdziesz wyjątkowe kolekcje butów damskich, męskich i dziecięcych, a także akcesoria, dodatki, galanterię skórzaną oraz torby i walizki podróżne.

Zamawiaj online i odbieraj za darmo w wybranym przez Ciebie sklepie – przymierzaj i decyduj, który z zamówionych produktów zabierzesz ze sobą do domu. Wybieraj spośród marek takich, jak: Lasocki, Jenny Fairy, Lanetti, Bassano, Quazi, Sprandi, New Balance, Puma, Reebok oraz wiele innych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 2.5% zwrotu za zakup w CCC

Przejdź do CCC
1 recenzje

Poziomy zwrotu

 • eobuwie

  2.5%
 • Pozostałe

  2.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

CCC oferuje zawsze:

 • 7 dni na zwrot towaru
 • Darmowa dostawa do sklepu

Ważne informacje

UWAGA: Kwota zamówienia liczona jest bez podatku VAT!

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w CCC, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

1 recenzje
(0)  
(0)  
(0)  
(0)  
Asortyment: Czas dostawy: Sklep internetowy: Użyteczność:

Recenzje (1)

2019-02-07

Członek na Refunder Zweryfikowany kupujący

ok

ok

Asortyment:

Użyteczność:

Czas dostawy:

Sklep internetowy:

Urządzenie: Komputer

Doświadczenie z zakupami online: 11-15 razy/rok

Wiek: 41-50

Płeć: Kobieta

Zwrot w CCC

CCC oferuje zwrot aż do 2.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • eobuwie

  2.5%
 • Pozostałe

  2.5%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria