Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Creationstyle

Zyskaj 4,2% cashback za zakupy w Creationstyle

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Creation Style to Twoje miejsce z wyjątkową, ponadczasową srebrną biżuterią dla Ciebie, dla dzieci, dla miłośników czworonogów.Co nas wyróżnia od innych? Na produktach zawsze znajdziesz metkę jubilerską potwierdzającą autentyczność produktu, Posiadamy certyfikat autentyczności kruszcu - srebra próby 925, Zawsze wystawiamy paragon (dowód zakupu), nie musisz się martwić że kupujesz w niesprawdzonym i nielegalnym sklepie. Szybka realizacja zamówień- staramy się wysyłać zamówienia w ciągu 24 godz. od momentu zakupu Zakupiony u nas produkt zawsze opakowany jest w eleganckie pudełko lub woreczek z ekologicznej juty, Część zysków przekazujemy na pomoc potrzebującym psom, ponieważ są bliskie mojemu sercu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Creationstyle oferuje zawsze:

  • DARMOWA DOSTAWA od 50,00 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Creationstyle, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.