Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Crocs to światowy lider wygodnego obuwia na co dzień, dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Crocs oferuje kilka różnych kolekcji obuwia z ponad 300 stylów, dostępnych na każdy z czterech sezonów. Wszystkie buty Crocs wykonane z materiału Croslite, który jest autorską, rewolucyjną technologią.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.4% zwrotu za zakup w Crocs

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Crocs oferuje zawsze:

  • Komfortowe i lekkie obuwie.
  • 90 dni na zwrot.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Crocs, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.