Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Crocs to światowy lider wygodnego obuwia na co dzień, dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Crocs oferuje kilka różnych kolekcji obuwia z ponad 300 stylów, dostępnych na każdy z czterech sezonów. Wszystkie buty Crocs wykonane z materiału Croslite, który jest autorską, rewolucyjną technologią.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Crocs

Uzyskaj 2.4% zwrotu za zakup w Crocs

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Crocs oferuje zawsze:

  • Komfortowe i lekkie obuwie.
  • 90 dni na zwrot.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Crocs, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria