Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Dax Cosmetics to jedna z czołowych polskich firm kosmetycznych, założona w 1984 roku przez zaangażowanych w działalność naukowo-badawczą absolwentów Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Warszawie. 14 dni na zwrot swoich zakupów – nawet bez podania przyczyny można zwrócić zakupione w tym sklepie produkty. Sklep Dax Cosmetics oferuje kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w Dax Cosmetics

Dax Cosmetics oferuje zawsze:

  • Kosmetyki do ciała, twarzy i opalania

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Dax Cosmetics, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.