Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Deco-Strefa

Zyskaj 5,5% cashback za zakupy w Deco-Strefa

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Deco Strefa to jedyne takie miejsce w sieci, które doskonale wie, jak wykorzystywać sztukę użytkową, aby odpowiadała gustom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Oferujemy bowiem naklejki na ścianę, fototapety, szablony malarskie i naklejki dekoracyjne, które podniosą atrakcyjność każdego mieszkania, dodając mu głębi oraz nowoczesnego wyrazu. Dekoracje ścienne naszego autorstwa stanowią wygodny, ekonomiczny pomysł na odświeżenie wnętrza mieszkalnego, jak i firmowego, bez konieczności przeprowadzania gruntownych remontów. To również gwarancja najwyższej jakości, gdyż każde powierzone nam do realizacji zamówienie stanowi odzwierciedlenie oczekiwań naszych klientów. Dysponujemy szeroką ofertą zdjęć i wzorów, dzięki czemu dostosowanie motywu przewodniego odpowiadającego osobistym preferencjom zamawiającego nie będzie stanowiło problemu. Oferujemy również tablice kredowe i tablice suchościeralne, które cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów prywatnych, jak i biznesowych. Z przyjemnością zatem zapraszamy Państwa do wirtualnej galerii zdjęć i dekoracji, w której przebywanie będzie rozkoszą zarówno dla oczu, jak i dla duszy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Deco-Strefa oferuje zawsze:

  • Szybka wysyłka
  • Gwarancja 24 miesiące

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Deco-Strefa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.